Kapat
iPhone 7 2 - iPhone 7'nin özellikleri ve fiyatı açıklandı
Haber 2 0

iPhone 7’nin özellikleri ve fiyatı açıklandı

Apple tarafından gerçekleştirilen lansman ile birlikte iPhone 7 hakkında merak edilen tüm soruların cevapları alındı. Apple gerçekleştirmiş olduğu lansmanda iPhone 7’nin özelliklerini ve fiyatını açıkladı.

iPhone kullanıcıları için yepyeni bir deneyim heyecanı yaşanacak. Daha gelişmiş bir iPhone ile karşımıza çıkacak olan Apple özellikle gelişmiş pil sistemi, kamera özelliği ve suya dayanıklı yapısı ile göz alacak. Her milimetresi ile harikalar yaratacak bir telefon olacak olan iPhone 7 bugün kadar göreceğiniz en canlı renkleri sizlere sunacak.

iPhone 7 Özellikleri Neler?

iPhone 7’nin en önemli özelliği su ve sıçramalara karşı dayanıklı bir şekilde hazırlanan kasası. İnovasyon ve işçiliği bir arada sunmakta olan iPhone 7’de kusursuz bir ana ekran düğmesi yer almakta. Hem mükemmel görünen, hem de mükemmel bir his veren iPhone 7 daha önce görmediğiniz iki farklı renk seçeneğine sahip olacak. Mat dokuya sahip olan siyah renk ve göz alıcı parlak bir renk olarak simsiyah olarak karşımıza çıkacak. iPhone 7 aynı zamanda gümüş, roze ve altın renk seçenekleri ile de Apple mağazalarındaki yerini alacak.

iphone-7

iPhone 7 ile birlikte daha gelişmiş ve daha fazla özelliklere sahip bir Touch ID’de bizimle buluşacak. Özellikler parmak izi okuyucusunda yapılan geliştirmeler Touch ID’nin daha güvenli ve daha hızlı çalışmasını sağlayacak.

Dünya üzerindeki mobil cihazlar arasında yapılan karşılaştırmalarda sürekli olarak üstün gelen iPhone kameraları, iPhone 7 ile birlikte gücüne güç katmaya devam edecek. Geniş renk yelpazesine sahip olan kamera ile birlikte fotoğraflarınız daha canlı bir görünüm kazanacak.

iPhone 7 Fiyatı Ne Kadar?

Apple tarafından gerçekleştirilen lansmanda iPhone 7’nin fiyatları da açıklandı. Gerçekleştirilen lansmanda 32 GB hafızalı iPhone 7’nin 649 dolardan, 32 GB hafızalı iPhone 7 Plus’ın da 769 dolardan satışa sunulacağı belirtildi. Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmış değil, fakat 3.399 lira civarında olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir