Kapat
nstagram hesabı nasıl kapatılır. İnstagram hesabı silme işlemi nereden yapılır - İnstagram hesabı nasıl kapatılır? İnstagram hesabı silme işlemi nereden yapılır?
İnternet 8 0

İnstagram hesabı nasıl kapatılır? İnstagram hesabı silme işlemi nereden yapılır?

Herhangi bir nedenle İnstagram hesabınızı silmek / kapatmak istiyorsunuz ancak bunun nasıl yapıldığını bilmiyor musunuz? Peki bu makalede İnstagram hesabını nasıl silerim İnstagram hesabımı nasıl dondururum? veya İnstagram hesabımı nasıl kapatırım? Sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Merhaba TeknoBlog takipçileri, bu yazıda İnstagram hesabının silinmesi kapatılması veya dondurulması işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında net bilgi vermek istedik. Bu makalede hesabınızı kendi takdirinize göre kapatabilir veya silebilirsiniz.

İnstagram hesabı kapatma işlemi tam olarak nasıl yapılır? İnstagram hesabınızı devre dışı bırakmak için burayı tıklayın. Giriş yapmadıysanız kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve giriş yap düğmesine tıklayın. Girişten sonra bir sonraki sayfayı göreceksiniz. Yukarıdaki resimdeki sayfaya ulaştığınızda İnstagram hesabınızı neden kapatmak veya dondurmak istediğinizi bize söylemeniz gerekir. Hesabınızı silmek için nedeninizi belirledikten sonra sizden şifrenizi tekrar girmeniz istenecek ve ardından hesabımdaki kalıcı olarak Sil düğmesini tıklatarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Hesabınızı neden tekrar dondurmak istediğinizi öğrenmeniz istenecek. Başka bir şey olanı seçmek zorundasın. Daha sonra açılan kutuya instagram hesap dondurucunuzu yazarak instagram hesabınızı geçici olarak dondurabilirsiniz. Bir hesabı silmek için nedeninizi belirttiğinizde mobil başka bir hesaptan başka bir şey yapmak isterseniz bunu mobil uygulama aracılığıyla yapmanız istenecektir. Bu nedenle hesabınızı dondurmak istediğinizde bu seçeneği seçmeniz gerekir. İnstagram hesabınızı kapatma silme veya dondurmayla ilgili sorunlarınız varsa yorum yaparak bize bildirin. Size bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir