Huawei Mate 30 Pro Yeni Tasarım İle Geliyor!

Merakla beklenen Huawei Mate 30 Pro lansmanı ne zaman gerçekleşecek? Tasarımı nasıl olacak? Fiyatı ne olacak? Gibi birçok soru cevabını bulmak için gözlerini Huawei’ye dikti.

Yapılan açıklamaya göre Huawei Mate 30 Pro’nun tanıtımı 19 Eylül 2019 tarihin de Almanya/ Münih de gerçekleşecek. Tasarımının nasıl olduğu merakla beklenen Huawei Mate 30 Pro’nun Ice Universe tarafından sızdırılan görüntüsünde dikdörtgen şeklinde beklenen kamerasının daire şeklinde olduğu görülüyor.

Mate 30 Pro Teknik kısmına değinecek olursak;

mate-30-pro-news

4 kameraya sahip olan Huawei Mate 30 Pro, çentiğindeki kamera ve sensörler ile üç boyutlu yüz tanımlama özelliğine sahip olacak. 40 megapiksel + 40 megapiksel + 8 megapiksel +ToF sensörü olmak üzere toplam 4 kamera ile muhteşem bir fotoğraf deneyimi sunacak.  Batarya gücünün 4500 mAh olacağı söylenen Huawei Mate 30 Pro’ nun pil ömrünün de hayli uzun olacağını görüyoruz. Aynı zamanda kablo ile 55 W, kablosuz şarj ile de 25 W gücü ile hızlı şarj edilebileceği söylenmekte. Donanımına da oldukça dikkat edilen Huawei Mate 30 Pro da işlemci olarak henüz çok yeni olan TSMC’ nin çıkardığı Kirin 990 işlemci modelini kullanıdığı görülmekte.

Peki bu kadar teknik ve tasarımsal özelliklere göre yeni çıkacak Huawei Mate 30 Pro’ nun fiyatı ne olacak? Henüz bu konuda bir açıklama yapılmamasına rağmen aldığımız duyumlara göre Huawei Mate 30 Pro 10.000 TL ile ön satışa çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı