Kapat
HUAWEİ GALERİ GİZLEME - Huawei galeri gizlemek isteyenler için uygulamasız gizli menü özelliği
Haber 5 0

Huawei galeri gizlemek isteyenler için uygulamasız gizli menü özelliği

Huawei akıllı telefonlarında uygulama gizleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Aslında sadece uygulama gizleme değil, oyun, arama v.s. v.s. telefonunuzun menüsünde bulunan her türlü simgeyi gizleyebilirsiniz. Gizleme işlemi için herhangi bir ekstradan uygulama yüklemenize de gerek yoktur.

Huawei’nin gizli menü özelliği bulunmaktadır. Ayrı bir bölümde açılan bu menüye attığınız her türlü uygulama yada oyuna sadece bu gizli menüden ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca genellikle Huawei galeri gizleme nasıl yapılır sorularıda bize çok gelmektedir. İşte bu gizli menü sayesinde istediğiniz uygulama yada oyunları gizleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken iki elinizin baş parmaklarını telefonun ortasında yan yana koyunuz. Daha sonra bir parmağınız yukarı sağ köşeye diğer parmağınızı alt sol köşeye aynı anda çekme işlemi yapınız. Bu işlemi doğru yaptığınızda bir ekran açılacaktır. Ekle bölümüne bastığınızda saklamak istediğiniz seçenekleri işaretleyip tamam dedikten sonra artık seçtiğiniz uygulama yada oyunlara bu menüden ulaşabilirsiniz.

Eğer anlatım ile yapamam derseniz size ufak bir bilgilendirici fotoğraf eklemek istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir