Kapat
htc Halfbeak 2 - HTC'nin yeni akıllı saati Halfbeak görüntülendi
Haber 2 0

HTC’nin yeni akıllı saati Halfbeak görüntülendi

Giyilebilir teknoloji ürünlerine her geçen gün yenisi eklenmeye devam ediyor. Şimdi de HTC giyilebilir teknoloji kategorisi için hazırladığı akıllı saati Halfbeak’yı tanıttı.

Hemen hemen tüm teknoloji markaları giyilebilir teknoloji için yeni ürünlerini tanıtır iken bir atak da HTC’den geldi. HTC yeni akıllı saati Halfbeak’yı tanıttı. HTC’nin yeni akıllı saati olan Halfbeak görüntüsü ile herkesten tam not almayı başardı.

HTC Halfbeak Geliyor

360×360 çözünürlüğüne sahip olarak hazırlanan HTC Halfbeak’ın işletim sistemi ise Android Wear olacak. Dünya üzerinde en çok tercih edilen işletim sistemi olan Android için hazırlanan ve milyonlarca kişinin kullanmasına olanak sağlanan Halfbeak diğer saatler gibi yuvarlak bir tasarıma sahip olacak.

htc-halfbeak

Arkasında yer alacak olan mıknatıslı bir pot sayesinde şarj olabilecek olan HTC Halfbeak’ın aynı zamanda arka bölümünde dört adet şarj bölümü de yer alacak. Apple’ın akıllı telefonu Apple Watch’a benzeyen bu özelliği sayesinde kullanıcılar sadece akıllı saatlerini porta yerleştirerek şarj edebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir