Hill Climb 2 oyununda hata ama güzel bir hata var

Hill Climb 2 oyununu bilmeyen yoktur diyebiliriz. İlk oyunu çıktığında kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirilmiş ve uzun süre sıkılmadan oynandı.

Hill Climb oyununun yapımcı şirketi olan FingerSoft bu oyuna olan talebi gördükten sonra hemen arkasında 2.serisi ile oyun tutkunlarını sevindirdi. Daha gerçekçi grafik tasarımı ve farklı bölümleri ile oldukça sevildi.

Tabi bu oyunda çabuk yükselmek için mecburen elmas satın almanız gerekmektedir. Eğer elmas almadan yükselmek istiyorsanız baya bir uğraş vermeniz gerekmektedir.

Biz size Hill Climb 2 oyununda ufak bir hatadan bahsetmek istiyoruz. Aslında hata değil, bizim için faydalı bir eksiklik oldu diyebiliriz.

Bölümlerde online olarak devam ederken bazı bölüm sonunlarında zor bir yarışçı gelmektedir. Bu yarışçıya karşı kaybederseniz birkaç bölüm geriye gidiyorsunuz ve tekrardan o rakip ile karşılaşmak için hemen hemen 20 dakika mücadele vermeniz gerekmektedir.

Bizim size önerimiz zorlu rakip ile karşılaşırken oyunu komple bir anda kapatın ve tekrardan oyuna giriş yapınız. Kaybettiğiniz gözükmeyecek ve yeniden kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı