Kapat
Google Pixel 3a bir kez daha sızdırıldı  - Google Pixel 3a bir kez daha sızdırıldı
Mobil 6 0

Google Pixel 3a bir kez daha sızdırıldı

Google’un giriş/orta seviyesi cep telefonu modeli Pixel 3a’ya ilişkin bilgiler daha önceleri sızdırılmıştı. Şimdi ise cep telefonu üreticilerinin korkulu rüyası Evan Blass tarafından Google Pixel 3a görsel olarak’ta sızdırıldı. Oldukça temiz ve akıcı bir kasa yapısına sahip olacak gibi görünen Pixel 3a, fiyatıyla ve özellikleriyle tercih sebebi olacak gibi görünüyor.

7-9 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Google I/O etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Sızdırılan görsellerde Pixel 3 versiyonuna oldukça benzeyen Pixel 3a, klasik Google tasarımını yansıtıyor. Android kullanıcıları tarafından oldukça sevilen Pixel serisi, fiyat/performans dengesinin en üst seviyelerini vaat ediyor. Yüksek performans sunan işlemcileriyle, kaliteli fotoğraf çekimleriyle cep telefonu pazarında yer edinmek için ürün gamını genişletiyor.

Sızdırılan Google Pixel 3a özellikleri

Özellikler Google Pixel 3A Google Pixel 3
İşlemci Snapdragon 670 Snapdragon 845
Bellek 4 GB 4 GB
Kamera 8 MP Ön / 12 MP Arka 16MP Ön / 12.2 MP Arka
Ekran 1080p 1080p
Depolama 64 GB ve üzeri 64 GB ve üzeri

Google Pixel 3a bir kez daha sızdırıldı 807x1024 - Google Pixel 3a bir kez daha sızdırıldı

Google Pixel 3A versiyonunun Pixel 3 versiyonu ile karşılaştırıldığında ilk etapta sadece işlemci farkı olduğu direkt görülebiliyor. Ancak Pixel 3’ün sahip olduğu 8 + 8 MP Selfie kamerasıyla ve video kayıt özellikleriyle 3A’dan elbette öne çıkıyor. Google Pixel 3A’yı, Pixel 3 lite olarak düşünmek oldukça yerinde olabilir. Google Pixel serisi cep telefonlarında kullandığı kamera yazılımında, HDR+ ve Night Sight ile her zaman üstün kamera performansı sunmuştu. Şimdi ise Pixel 3A’da bu özelliklerin bulunması beklenebilir.

7 Mayıs’ta başlayacak olan etkinlik ile birlikte, yeni Google Pixel 3A’ya dair tüm soru işaretleri netlik kazanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir