Kapat
google haritalar - Google, haritalar ve takvim özelliğini birleşti
Haber 5 0

Google, haritalar ve takvim özelliğini birleşti

Sürekli olarak yeni güncellemeler ile karşımıza çıkan Google bu kez de Google Haritalar ve Takvim özelliğini birleştirerek yeni bir güncelleme çıkarttı. 

Android işletim sistemi için vazgeçilmez uygulamalar arasında yer alan Google Haritalar yeni bir güncelleme ile takvim özelliğini birleştirerek güncellendi. Google tarafından hiç beklenmedik bir zamanda gerçekleştirilen güncelleme beğeni kazandı. Google Haritalar yazılımının takvim özelliği ile birleşmesi daha kullanışlı ve daha gelişmiş bir yazılım imkanı sunacak.

Google Haritalar yazılımının takvim özelliği ile birleşmesi özellikle belirli etkinliklere daha kolay bir şekilde yol tarifi bularak gitmenizi sağlayacak. Takvim uygulamasında kayıtlı olan etkinlikler Google Haritalar üzerinden otomatik olarak takip edilebilecek. Kullanıcılar için kolaylık sağlayacağı vurgulanan Google Haritalar ve Takvim yazılımlarının birleşmesi ile birlikte takvim uygulamasındaki randevular ile otomatik rota çizimi yapılacak.

google-haritalar-2

Google Haritalar ve Takvim Yazılımı

Google tarafından haritalar ve takvim yazılımlarının birleştirilerek nasıl kullanılacağı konusunda herhangi bir resmi açıklama olmaz iken önümüzdeki günlerde kullanıcı yorumları ile birleşmenin detaylı olarak analizleri yapılabilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir