Google Güvenli Arama Nedir Nasıl Açılır

Google güvenli arama uygunsuz olan arama içeriklerinin sonuçlarda engellenmesini sağlayan özelliktir. Yapılan aramalarda müstehcen olan fotoğraflar ve resimler engellenir ve bu tip sonuçlar görünmez.

Bilgisayarda nasıl yapılır ?

İlk olarak arama sayfasına gelin. Ardından Güvenli Arama filtreleri kısmında Güvenli Arama’yı aç kısmının yan tarafında yer alan kutucuğu işaretleyin. Sayfanın alt tarafında yer alan Kaydet kısmına tıklayın.

Telefonda nasıl yapılır ?

Arana sayfasına gelin. Güvenli arama filtreleri kısmına gelin. Müstehcen sonuçlara filtre uygula kısmını seçtikten sonra Güvenli Arama kısmını etkin hale getirin. En alakalı sonuçları göster kısmını seçtikten sonra Güvenli Arama bölümünü devre dışı hale getirin. Sayfanın en altında yer alan Kaydet kısmına tıklayın.

Android nasıl yapılır ?

Google uygulamasına girin. Sayfanın sol üstünde bulunan menüden Ayarlar/Hesaplar ve gizlilik kısmına tıklayın. Sayfayı aşağı doğrı kaydırın ve Güvenli Arama filtresi kısmına gidin. Kutuyu işaretledikten sonra Güvenli Aramayı etkin hale getirin. Kutunun işaretinin kaldırın ve Güvenli Aramayı devre dışı hale getirin.

IPhone nasıl yapılır ?

İlk olarak Google uygulamasına gidin. Ana ekranda sol üst tarafta yer alan dişli simgeye dokunun. Arama Ayarlarına gidin. En alakalı sonuçları göster yada Müstehcen sonuçları filtrele kısmını seçin. Kaydet kısmına dokunun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı