Kapat
Google Fit uygulaması şimdi App Storeda - Google Fit uygulaması şimdi App Store'da
Mobil 8 0

Google Fit uygulaması şimdi App Store’da

Google’un aktivite takip programı Google Fit, Android cihazlarda uzun zamandır var ancak şimdi ise Apple cihazları için kullanıma sunuldu. Geçtiğimiz Ağustos ayında tamamen baştan sona yenilenen Google Fit uygulaması, Amerikan Kalp Derneği işbirliği ile oluşturduğu günlük egzersiz programlarıyla kullanıcılara daha sağlıklı günler için yardımcı oluyor.

Aktivite takip programları her hangi bir ekstra ürüne ihtiyaç duymadan, telefonunuzun adım sayarı üzerinden günlük egzersizlerini takip edebiliyor. İsterseniz birçok aktivite takip bilekliği veya akıllı saatler ile de kullanabiliyorsunuz. Ürününüzün özelliklerine göre, kalp ritmi, yakılan kalori, yapılan egzersizlerin kayıtlarını tutabiliyor. Akıllı ürünlerinizin veya telefonunuzun sağladığı verileri uzun süre saklayarak, günlük aktivitelerinizi takip edebiliyorsunuz.

Google Fit uygulaması bu özellikleri bir üst seviyeye taşıyarak, Amerikan Kalp Derneği’nin belirlemiş olduğu kriterleri baz alıyor. Günlük aktif geçirdiğiniz süreyi, kalp ritminizi gibi verileri bu değerler ile karşılaştırarak sizlere daha iyi nasıl egzersiz yapabileceğinizi veya daha sağlıklı olabilmeniz için neler yapmanız gerektiği konusunda çeşitli bildirimler sağlıyor.

Şimdi ise Google Fit uygulaması, Apple kullanıcılarının uzun zamandır beklediği bir hamleyi gerçekleştiriyor. App Store uygulaması üzerinden Google Fit uygulamasının indirilmesine imkan tanıyor. Üstelik Apple’ın Sağlık uygulamasında yer alan veriler ile tam senkronize çalışarak her hangi bir ekstra ürün kullanmanıza ihtiyaç duymuyor. Apple’ın Sağlık uygulaması veya diğer uygulamalardan memnun değilseniz, Google Fit uygulamasını hemen deneyebilirsiniz. Üstelik tamamen Türkçe dil seçeneği ile.

Uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir