Google Duvar Kağıtları uygulaması yayınlandı

Google Pixel için hazırlanmış özel duvar kağıtlarını sizde kendi akıllı telefonunuzda kullanmak ister misiniz? Google’un duvar kağıtları uygulaması ile Google Pixel için hazırlanan yüzlerce özel duvar kağıdını sizde telefonunuzda kullanabileceksiniz.

Akıllı telefonların en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de şüphesiz ki duvar kağıdı seçenekleri. Telefona farklı bir görünüm katan ve daha çekici olmasını sağlayan duvar kağıtlarını seçmek için farklı internet siteleri ve uygulamalar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak sizlere bugün yayınlanan Google duvar kağıtları uygulamasını test etmenizi öneririz. Zira Google duvar kağıtları uygulamasında Google’un akıllı telefonu Google Pixel için hazırladığı en özel duvar kağıtları yer alıyor.

Android Cihazlar için Google Duvar Kağıtları uygulaması

Google’un akıllı telefon kullanıcılarına sunduğu ve farklı duvar kağıtlarına erişmelerini sağlayacak Google Duvar Kağıtları uygulaması Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için de sunuldu. Google Pixel için hazırlanan onlarca kategoride yüzlerce görseli sizde telefonunuzda kullanmak istiyorsanız Google Play üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı