Kapat
gm 9 pro 2 - GM 9 Pro uygun fiyatlı olursa çok ses getirecek
Haber 2 0

GM 9 Pro uygun fiyatlı olursa çok ses getirecek

General Mobile’ın yeni modeli olacak Olan GM 9 Pro modeli yarın tanıtılıyor. Uzun zamandır tanıtımı beklenen GM 9 Pro modeli için söylentiler son dakikaya kadar devam etmektedir.

GM 9 Pro diğer modellerine göre daha üstün teknik özelliklere sahip olacaktır. General Mobile tutkunları bu modeli almak için heyecanla bekliyor. Yeni akıllı telefon almayı planlayanlarda bu telefon için beklemeye geçti. Tabi ilk olarak teknik özellikleri ve daha sonra uygun fiyatı ile birlikte gelirse büyük ilgi göreceğini hiç şüphe yok diyebiliriz. Günümüzde dolar fiyatlarının yükselmesini fırsat bilenler fiyatlarını artırdıktan sonra GM 9 Pro uygun fiyatlı gelirse iyi satış rakamlarına ulaşağına hiç şüphe yok diyebiliriz.

GM 9 Pro’da çift arka ana kamera bekleniyor. Ayrıca 4 GB RAM ve Snapdragon 660 chipset, 64 GB dahili depolama hafızası,radyo, microSD hafıza kart desteği gibi başarılı özellikleri ile ses getirecektir. GM 9 Pro fiyatı ve diğer detaylar belli olduktan sonra sizlere daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir