Gizlenen Instagram Beğeni Sayıları Nasıl Görülür?

nstagram beğeni sayılarını görmek artık mümkün.

Instagram’da beğeni sayıları gizlense de özel eklentiler ile bu sayıları görmek mümkün. İşte detaylar.

Sosyal medya kullanımında yeni bir döneme başlayan Instagram, kullanıcıların beğeni sayılarını gizliyor. Ancak bu konuda yeni çözümler gecikmedi. Özel bir geliştirici şirket tarafından hazırlanan eklenti, gizlenen beğeni sayılarının görülmesini sağlıyor.

Instagram’da Beğeni Sayıları Nasıl Görülür?

Instagram için geliştirilen bu özel uygulama “The Return of The Likes” adı ile Google Chrome üzerinden paylaşıma sunuldu. İlgili eklentinin kurulması ile birlikte tarayıcı üzerinden fotoğraflara yapılan yorumları ve beğeni sayılarını görmek mümkün oluyor.

The Return of The Likes Nasıl Kullanılır?

Basit bir kullanıma sahip olan eklenti, Google Chrome üzerinden yüklenerek etkin hale getirilebiliyor. Üsteli kurulum sonrasında herhangi bir ek ayar yapılmasına dahi gerek yok. Kurulum ile birlikte Instagram’a girilmesiyle çalışmaya başlayan eklenti, kişilerin yorum ve beğeni sayılarını görmesini sağlıyor.   Eklentiyi kullanmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli detay, sadece tarayıcı üzerinden bu imkana sahip olabilmek. Bu nedenle eklentinin mobilde herhangi bir değişiklik yapmayacağı unutulmamalı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı