Kapat
GetContact numara silme - GetContact numara silmek isteyenler buraya
Haber 4 0

GetContact numara silmek isteyenler buraya

Son zamanalarda numara sorgulama uygulamalarına büyük talepler gelmektedir. Dolandırıcılıklar çoğaldıkça sizin arayan kişinin adı rehberinizde yoksa telefonu açmadan yada geri o numarayı aramadan önce bu uygulamalar üzerinden numara sorgulama yapılmaktadır. Tabi numaralarının bu tarz sistemlerde kayıtlı olmasını istemeyen kişiler için bu konuyu yazmaktadır. GetContact’tan numaranızı silmek istiyorsanız bu yazımızın size faydası olacaktır.

İlk olarak buraya tıklayınız. Açılan sayfada numaranızı girmenizi ve aşağıdaki bulunan bölümde doğrulama yapmanız gerekmektedir. Doğrulama işlemini başarıyla geçtikten sonra cep telefonunuza bir şifre gelmektedir. Bu şifreyi sisteme yazdıktan sonra 24 saat içinde sistemden silindiğine dair bildiri düşmektedir. Tabi bu numara silme işlemi sorgulamadan mı sadece siliniyor yoksa serverdan tamamen mi siliniyor bilmiyoruz.

Fakat artık Devlet bu tarz uyguları hemen incelemeye almaktadır. Bakalım ilerleyen günlerde bu ve benzeri uygumaların akibiyeti belli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir