Game Launcher artık daha hızlı!

Game Launcher uygulaması kullanıcıların hayatına Samsung Galaxy S6 ile giriş yaptmıştı. Oyun tutkunlarının işini kolaylaştırma amacıyla kullanıma sunulan bu uygulama içine atılan oyunlar oyun başlatma esnasında telefonun RAM’ini temizleyerek oyunların daha hızlı ve takılmadan oynanmasını sağlıyordu.

RAM’in temizlenmesinin yanı sıra diğer programların uykuya geçirilmesiyle birlikte cihazın oyun performansı daha üst seviyelere taşınabiliyordu. Bunlara ek olarak oyun içi FPS dahi ayarlanabiliyordu.

Game Launcher uygulaması bugün Samsung tarafından güncellendi! Game Launcher 2.0 ile uygulamanın arayüzü neredeyse tamamen değişmiş oldu. Önceleri sadece oyunların cihazla uyumunu sağlayan, RAM’i temizleyin oyunların akıcı oynamasını sağlayan Game Launcher’da artık oyun dışı uygulamar da kullanılabilecek.

Game Launcher uygulamasına 2.0 güncellemesiyle birlikte eklenenler arasında Game Discovery ve My Diary yer alıyor. Game Discovery ile oyun tutkunlarının oyun tercihleri ve geçmişleri uygulama tarafından gözden geçiriliyor ve kullanıcılara yeni oyun önerileri sunuluyor. Mey Diary ise kullanıcıların kayıtlarını analiz ederek kayıt tutmalarını böylece kendi performanslarını hem ölçmelerini hem de arttırmalarını sağlıyor.

Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S7 ve S7 Edge modellerini için güncelenen uygulamanın bir diğer önemli özelliği ise güç tasarrufu. Oyun oynama esnasında ekran kullanımı ve cihaz performansı üst sınırlara ulaştığından batarya sıkıntısı yaşayan oyuncular Game Launcher 2.0 ile birlikte gelen ‘güç tasarrufu’ özelliğiyle rahat bir nefes alacaklar.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı