Galaxy S8 için beklenen özellikler

Akıllı telefon pazarında son zamanlarda patlayan Note 7 modellerinden dolayı oldukça sıkıntılı günler geçiren Samsung firması yeni telefonu Samsung Galaxy S8 ile bu kötü imajdan kurtulmayı hedefliyor.

Samsung Galaxy S8 modeline oldukça önem vermesi beklenen Samsung’un Note 7 ile üzerinde oluşan kötü izlenimi hafızlardan silecek bir şekilde tasarlamakta. Kullanıcılarını yeniden kazanmak için sıradışı bir tasarım ve sıradışı bir deneyim sunmak için hazırlanan Samsung Galaxy S8 ile ilgili bilgilerde gelmeye başlandı.

Samsung Galaxy S8 modelinde Samsung tarafından üretilen yeni bir işlemci modelinin kullanılması gelen söylentiler arasında. Şimdiye kadar çıkardığı akıllı telefonlarda Snapdragon işlemci firması ile çalışan Samsung geçtiğimiz aylarda çıkaracağı akıllı telefonlar için işlemcileri kendisinin üreteceğini duyurmuştu. Anlaşışan o ki işlemci üretme çalışmaları son bulmuş ve Samsung üreteceği ilk işlemciyi Samsung Galaxy S8 modelinde kullanıcıların beğenesine sunacak. Yüksek bir performans sunması beklenen işlemcinin kullanıcıları memnun edeceği gelen bilgiler arasında.

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonun teknik detaylarına dair bilgilerde gelmeye devam ediyor. 5.5 inçlik ekrana sahip olması beklenen telefonun 2K çözünürlüğü destekleyeceği belirtiliyor. Parmak izi okuyucusu, iris tarayıcı ve bir kaç yeni özelliğin daha Samsung Galaxy S8 modelinde olacağı tahmin ediliyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı