Trend

Galaxy S10’nun Görüntüleri Sızdırıldı

Uygun fiyatlı Galaxy S10 modeli ile alakalı her geçtiğimiz gün yeni bir detay ortaya çıkıyor.

Şimdi de, S10 serisinin giriş tasarımı olarak belirlenen Galaxy S10e çalışırken görüntülendi! 

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10 aktifken görüntülendi! 

Daha evvelden de paylaşılmış olan havadisler ile birlikte Samsung bu sene üç esas S10 modeliyle karşımıza çıkacağını belirtmişti. 

Bugünse, ortaya çıkan sızıntı ile birlikte başka S10 modellerine kıyasla daha uygun bir fiyatta satışa çıkacak olan S10e canlı canlı görüntülendi. 

Ortaya çıkan görüntüler şöyle bir incelenecek olursa, uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10 tasarımında bizleri, Galaxy A8s‘den aşina olduğumuz bir ekrana gömülü kamera tasarımı karşılıyor. 

Hatırlanacaktır ki, Galaxy A8s‘de yer alan ekran deliğinin genişliği bayağı tartışılmıştı. Tüm bu münakaşalar ile birlikte, benzer özelliğe sahip bir ön kamera tasarımı S10 serisinin giriş modelinde bizleri karşılıyor. 

Son paylaşılan raporlara göre S10e’nin ekran deliğinin genişliği ise, 0.5 milimetre olacağı belirtiliyor. Sonuç olarak Samsung, S10 serinini giriş aşamasında A8s’in ön kısım tasarımını kullanacağı netleşmiş oldu. 

Tüm bunların dışında, 5.8 inç boyutundaki bir ekrana ev sahipliği edecek olan uygun fiyatlı amiral gemisinde Exynos 9820 işlemcisinin kullanılması bekleniyor. 

Bunlarla beraber, 4 GB RAM‘a ve 128 GB yerleşik hafıza barındıracak olan uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10‘da aynı sürede bizleri çift geri kamera kurulumunun da karşılayacağı tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı