Galaxy Note 9 LED kılıf

Samsung Galaxy Note 9 tanıtıldıktan sonra orjinal aksesuarlarıda göz dolduruyor diyebiliriz. 6499 TL aldığınız bir telfeonu mecburen iyi korumak zorundasınız. Zaten büyük bir ekranlı telefon olduğu için cepte taşınması zor olacağı için mecburen çoğu kez elinizde gezdireceksiniz. Haliyle elde gezdirirken düşme olayı daha fazla olacağı için kesinlikle Note 9 Kılıf kullanmanızı öneriyoruz.

Samsung’un Orjinal Galaxy Note 9 kılıfları arasında en çok dikkatleri üzerine çeken kesinlikle Note 9 LED göstergeli kılıf olacaktır. Güzel tasarımı sayesinde ve kapak kısmına LED ışıkların yansıması ile gelen arama, mesaj ve daha fazla bildirimi telefonun kapağını açmadan yönetebileceğiniz için oldukça kullanışlı bir modeldir. LED göstergeli kılıflar telefonu daha da karizmatik gösterdiği için görüntüye önem verenlerin bir numaralı tercihi olmaktadır.

Note 9 LED kılıf fiyatı henüz resmi olarak açıklanmadı fakat tahmini olarak 249 TL civarlarında olacağını düşünüyoruz. Tabi bu fiyat orjinal Note 9 LED kılıf fiyatıdır. Orjinal olmayan Note 9 Kılıf çeşitleri ilerleyen günlerde çıkmaya başlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı