Galaxy Note 9 ekran koruyucu olmadan kullanmayın

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 9 geçtiğimiz günlerde büyük bir lansman ile tanıtıldı. Galaxy Note 9 2 farklı versiyon ile üretilecek. Birinci versiyon 6 GB RAM 128 GB dahili depolama hafızası, ikinci versiyon ise 8 GB RAM ve 512 GB dahili depolama hafızası olacaktır. Ayrıca 512 GB dahili depolama hafızası olan versiyonu 512 GB lık micro SD hafıza kartı takarak kapasitesini 1 terabayt a kadar çıkartabilirsiniz fiyat olarak ise ilk versiyon 6499 TL diğer ikinci versiyon 7499 TL’den satışa sunuldu.
Bu telefon almak isteyenler mecburen telefon dikkatli kullanmak zorundadır herhangi bir düşme sonucunda Galaxy Note 9 ekranı kırıldığı zaman yaptırmak çok pahalı olacaktır.
Bu tür kazaların önüne geçmek için ekran koruyucu kullanmak zorundasınız. Galaxy Note 9 ekran koruyucuları internet sitelerinde 19 TL’den başlayan fiyatlarla Note 9 sahiplerini bekliyor. Tabii Note 9 ekran koruyucu modelleri sağlam notlarına göre farklı modeller içerdiği için fiyatları da yükselmektedir. Daha kaliteli Galaxy Note 9 ekran koruyucuları 59 TL den satılmaktadır. Eğer bir telefona 6500 TL para veriyorsanız kesinlikle ama kesinlikle ekran koruyucusuz kullanmayın. Çünkü henüz Galaxy Note 9 ekran değişim fiyatı belli değil. Fakat tahmini olarak 2500 TL ile 3000 TL arasında olması bekleniyor.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı