Galaxy Note 7 yeniden satışa çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung patlayan telefonu Galaxy Note 7’yi toplatmış ve bataryasını onardıktan sonra 28 Ekim 2016 tarihinde tekrar satışa çıkacağı belirtilmişti. Bu haberi sizlere buradaki yazımızda duyurmuştuk. Ancak Samsung batarya problemini ortadan kaldırdığını belirterek Samsung Galaxy Note 7 cihazını 3 Ekim 2016 tarihinde tekrar satışa çıkarttı.

Samsung tarafından büyük bir risk alınarak hem tüm mağazalardaki, hem de tüm kullanıcılardaki Samsung Galaxy Note 7 cihazlarını tek tek toplatmıştı. Eylül ayı içerisinde açıklama yapan Samsung yetkilileri 28 Ekim 2016 tarihinde Note 7’nin tekrar satışta olacağını belirtmişti. Samsung firması Galaxy Note 7 cihazını satın alan müşterilerine farklı seçeneklerde sunmuştu. Note 7 cihazını ister iade edip paralarını alabileceklerini, ister cihazı değiştirmelerini, isterse de sorun ortadan kalkana kadar geçici bir Galaxy modelini kullanmalarını istedi.

Galaxy Note 7 tekrardan raflarda!

Patlama sorunu nedeni ile raflardan ve kullanıcılardan geri toplanan Galaxy Note 7 tüm Avrupa’da ve ülkemizde de satışa sunuldu. 3 Ekim 2016 tarihi ile birlikte artık Samsung merkezlerinde Galaxy Note 7 cihazını görebilir ve satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı