Eski telefonları değerlendirin!

Eski telefon nasıl değerlendirilir?

Teknoloji giderek gelişirken, akıllı telefonlarımızı da düzenli aralıklarla değiştiriyoruz. Hâl böyle olunca bazı telefonlar ıskartaya çıkıyor ve aradan zaman geçtikçe satılamaz hale geliyorlar. Peki eski Android telefon nasıl değerlendirilir? Size bu konuda birkaç alternatif sunacağız.

Müzik çalar olarak kullanabilirsiniz

Eski telefonları geri dönüştürmenin en iyi yöntemi eski telefonları müzik çalar olarak kullanmaktır. Eğer bir de güç standınız varsa, telefonu buraya takarak şık bir müzik çalara çevirebilirsiniz, batarya tüketiminden de endişe etmezsiniz. Aynı zamanda hoparlörlere bağlayıp kullanma şansınız da var. Yayın servislerinin genişliği sayesinde, internete bağlı olduğunuz sürece telefonda hafıza alanına da ihtiyacınız olmayacak.

Kısacası, eski bir Android telefonu en iyi müzik çalar olarak kullanabilirsiniz.

Eski usül alarmlara ne dersiniz?

Google Play Store’da telefonunuzu eski çalar saatlere çevirecek onlarca uygulama var ve bu da iyi bir alternatif olabilir. Eğer telefonunuzdan tamamen ümidi kestiyseniz, çalar saat haline getirebilirsiniz. Basitçe telefonunuzu bir stand-sehpa üstüne yerleştirin, sevdiğiniz melodiyi ayarlayın, hava durumu göstergesi koyun ve saati kurduktan sonra yakın bir yere bırakın. Google Play Store’da bunun için My Alarm Clock Free adlı uygulamayı tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı