Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Hangisi Olacak?

Epic Games tarafından yapılan kampanyalarda yeni dönemin ücretsiz oyunu merak ediliyor. İşte Epic Games ücretsiz oyunu detayları.

Epic Games Store üzerinden ücretsiz oyun yayınlanmaya devam eden Epic Games, ücretsiz olacak yeni oyunu açıkladı. Her ay yeni bir oyunda ücretsiz seçenek yaratan firma, bu hamlesi ile oyuncuların da dikkatini çekmeyi başarıyor.

25 TL’lik oyun ücretsiz olacak!

5 Aralık tarihi itibari ile oyunu ücretsiz olarak sunacak olan Epic Games, Jotun: Valhalla Edition isimli oyunu oynamak isteyenlere de fırsat sunacak. Steam üzerinden 25 TL gibi bir ücret ile satılan oyunun ücretsiz olarak yayınlanması kuşkusuz oyuncuları Epic Games’e çekecek.

Metro Hamlesi Dikkat Çekmişti

Geçtiğimiz aylarda Metro Exodus için yaptığı atılım ile dikkat çeken Epic Games, platformun da güçlenmesini sağlıyor. Üstelik Metro sonrasında Rayman Legends adlı oyunu da ücretsiz olarak sunan Epic Games, 103 TL’lik oyuna kolayca ulaşılmasını sağladı.

2015 yılı itibari ile piyasaya sunulan Jotun oyununda Valhalla’ya ulaşmak adına epik bir maceraya atılmak gerekiyor. 5 Aralık’ta başlayacak ücretsiz sürüm, 12 Aralık’a kadar indirilebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı