Kapat
wii u oyunları - En İyi Wii U Oyunları seri-1
Haber 4 0

En İyi Wii U Oyunları seri-1

Nintendo’nun Wii’deki başarısına rağmen, Wii U bir türlü istediği ilgiyi toplayamadı. Xbox One ve PlayStation 4 gibi konsolların gerisinde kalsa da, aslında Wii U da son derece başarılı bir konsoldu. Biz de bu yazıda köşede kalan veya mutlaka oynamanız gereken Wii U oyunlarını derledik. İşte en iyi Nintendo Wii U oyunları:

Mario Kart 8

Mario Kart 8, şüphesiz Nintendo’nun uzun zamandır yayınladığı en iyi ve en sorunsuz yarış oyunu. Klasik Mario Kart yarış oyunlarının iyi yönlerini barındıran yapım, aynı zamanda görsel olarak da yenilenmişti ve modern özelliklerle karşımıza çıkmıştı. Özelleştirme seçenekleriyle, harika müzikleriyle ve multiplayer yarışlarıyla kesinlikle göz atmanız gereken bir yapım.

Super Smash Bros

Daha önce Super Smash Bros oyunu oynadıysanız, yeni Super Smash Bros için de çok konuşmaya gerek yok. Harika bir dengeye sahip olan, yeni karkaterlerin eklendiği Super Smash Bros, 8 kişilik bir battle moduna da sahip.

The Legend of Zelda: Wind Waker HD

Gamecube için çıkan orijinal oyunun HD sürümü olan The Legend of Zelda: Wind Waker HD, daha kaliteli grafiklere ve artırılmış oynanabilirliğe sahip. Zelda serisine merakınız varsa, Wii U üzerinde kesinlikle oynamanız gereken bir yapım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir