En iyi Office uygulamaları açıklandı

Microsoft, üretkenlik konusunda atılımlarına devam ediyor. Daha üretken olabilmek adına Microsoft en iyi Office uygulamalarını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta Atlanta’da düzenlenen Ignite Konferansı fuarında açıklamalarda bulunan Microsoft yetkilileri aynı zamanda Office programları için hazırlanan en iyi eklenti ve uygulamalara da ödül verdi. 10 farklı kategoride 28 ödül dağıtan Microsoft bu ödüller için yaklaşık olarak iki yıllık bir çalışma gerçekleştirildiğini açıkladı.

2000’den fazla Office uygulaması ve eklentisi arasından başarı sahibi olan uygulamalar ile eklentiler oldukça zorlu etaplardan geçerek ödül sahibi oluyor. Öncelikle kullanıcı deneyiminin önem verildiği ödüllerde ardından uygulamalar ve eklentilerin başarı düzeyi dikkate alınıyor.

Office için ödüllü uygulamalar

Office blog’undan yapılan paylaşıma göre ödül kazanan uygulamalarından bazıları şöyle:

“En İyi Genel Office Eklentisi” ödülünü alan Shutterstock Images ileShutterstock’un 100 milyonun üzerinde yüksek kaliteli görsel bulunduran devasa arşivinden PowerPoint’e anında görüntü çekmeniz mümkün.

DocuSign ise “En İyi Mobil Uygulama” ödülünün sahibi oldu. Elektronik imza atmanızı ve Word’ten hiç ayrılmadan herhangi bir dokümanı anında gönderme ile zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ayrıca kolayca e-imzalarınızı yönetmeniz de bu uygulama ile mümkün.

“En Yüksek İş Değeri Sağlayan Office Eklentisi” ödülü ise Boomerang’a gitti.Outlook için sunulan eklenti ile e-postalarınızın belirlenen zamanda gönderilmesini ayarlayabiliyorsunuz. Ek olarak yanıtların takibini ve toplantı yönetimini de bu eklentiyle yapmak oldukça kolay.

Zomato, “En Yüksek İş Değeri Sağlayan Office Eklentisi” ödülü alan bir diğer Outlook eklentisi. Restoran arama ve keşif servisi olan uygulama ile daha gitmeden bir restoran veya bar hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün.

Organizasyonel kullanım için marka ve yasaya uygun dokümanlar tasarlamanızı sağlayan Document Designer “En İyi Tümleşik Office Eklentisi” ödülünün sahibi.

Kaynak: http://shiftdelete.net/en-iyi-office-uygulamalari-aciklandi-75747

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı