ELTON 40 inç Smart LED televizyon fiyatı ve özellikleri ile sizce nasıl?

Bir market zincirine gelecek olan bir televizyon herkesin dikkatini çekmiştir. Teknolojiblogu.com olarak bu televizyon hakkında bir kaç bilgi vermek istedik.

İlk olarak ELTON 40 inç uydu alıcılı Smart LED TV 1299 TL’den satılacakmış. Birçok kişi bu televizyon nasıl ve bu fiyata alınır mı sorularını kendilerine sorup internette araştırma yapmaktadır.

Kısaca ELTON 40 inç teknik özelliklerinden bahsedelim.

40 inç ekranı yaklaşık olarak 102 cm’ye denk gelmektedir. 400 Hz ile oldukça net görüntü sunmayı hedeflemektedir. 2 adet HDMI girişi bulunuyor. Normal şartlarda 2 adet HDMI yeterli gelmektedir. Örnek vermek gerekirse bir tane çıkışı bilgisayar bağlamak için, diğer çıkışıda oyun oynayacağınız zaman oyun konsolu bağlayabilirsiniz. 1 adet USB girişi de yer almaktadır. VGA bağlantısı günümüzde çok kullanılmıyor ama yinede bu televizyonda olması renk katmaktadır.

Smart TV özelliği ile televizyondan internete bağlanma keyfini yaşayabilirsiniz. İnternete isterseniz RJ-45 Ethernet girişi ile de bağlanabilir, isterseniz Wi-Fi bağlantısı ile interneti kullabilirsiniz.

İnternette ELTON 40 inç teknik özellikleri ve fiyatına göre bir kıyaslama yaptığımızda eş değer fiyat ve donanımlı televizyon maalesef bulamadık. Smart TV özelliği olmayan 40 inç televizyonlar 1200 TL civarlarında bulunurken, Smart TV ve uydu alıcısı eklendiği zaman fiyat 2000 TL baremine yaklaşmaktadır. Eğer bütçeniz kısıtlıysa kesinlikle bu televizyonu incelemeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı