DOOM Arcade modu heyecan verici görünüyor

Geçtiğimiz yıl içerisinde FPS oyunları kategorisine hızlı bir giriş yapan ve kullanıcılar tarafından beğenilen DOOM oyununa ek olarak gelecek olan DOOM Arcade Mode şimdiden heyecan yaratmayı başardı.

Son bir yıl içerisinde çıkan FPS oyunları arasında bir çok oyunsever tarafından beğeni ile karşılanan DOOM oyunu dünyanada milyonlarca kişi tarafından oynanmakta olan oldukça kaliteli bir oyun. Görsel olarak oldukça kaliteli ve estetik bir şekilde hazırlanan görseller hem gözü yormuyor hemde oyunun ne kadar özenle hazırlanmış olduğu gözler önüne seriyor. Oyunun gelişticisi olan id Software şirketi oyunu geliştirme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Doom Arcade Mode güncellemesi tamamen ücretsiz olarak önümüzdeki haftalarda kullanıcıların kullanımına açılacak. Oyunun temel olarak hız ve aksiyon üzerine kurulduğu göz önünde bulundurduğumuzda Arcade modunun yine hız ve aksiyon temelli hazırlandığını söyleyebiliriz. Yayınlanacak olan oyunun yeni modunda şimdiki oyundan farklı bir puanlama olacağı da gelen söylentiler arasında. Oyun sırasında rakiplerinizi yok etmeniz halinde arka arkaya kombo yaparak çok daha fazla puan alabilirsiniz. Aynı zamanda oyuna sosyal eklenti olarak eklenen puan karşılaştırma özelliği sayesinde kazandığınız puanları oyundaki diğer oyuncuların puanları karşılaştırarak oyuncularla aranızdaki rekabeti artırabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı