Dijital denge uygulaması artık asus zenfone max pro m2’de

Asus ZenFone Max Pro M2 geçtiğimiz Aralık ayında kullanıcılar ile buluştu. Asussever kullanıcıların cihaz ile ilgili görüşleri genel olarak olumlu diyebiliriz. 2019 yılının haziran ayında ise yeni bir güncelleme geldi. Bu güncellemede hata düzeltmeleri mevcuttu. Asus ZenFone Max Pro M2 güncellemesi ile hata düzeltmeleri yapıldı. Asus’un bu cihazı diğer cihazlarında olduğu gibi Zen ara yüzünü kullanmıyor. Bu cihazda Android ara yüzü kullanılıyor.

Nisan 2019 tarihinde Android Piegüncellemesi ile şu anki görünümüne kavuştu. Asus ZenFone Max Pro M2 dijital denge yeni güncelleme ile kullanıcıların hizmetine sunulacak. Bu gelecek olan yeni güncelleme en önemli başlığı dijital denge olsa da bunun yanı sıra Andoid Pie için bazı yeni kilit özellikler de gelecek. İçlerinde bir tane de güvenlik yaması olacağı söyleniyor.

Kullanıcılar yeni güncelleme iile gelecek olan Dijital Denge uygulamasını oldukça merak ve ilgi ile bekliyorlar. Güncelleme elbette ki bununla sınırlı değil. Bunun yanı sıra önemli detaylardan biri de yeni güncelleme ile AsusZenFone Max Pro cihazına Haziran 2019 google güvenlik yaması da gelecek. Belirli hata düzeltmeleri ile birlikte güvenlik yaması gelmesi oldukça iyi görünüyor.

Asus ZenFone Max Pro M2 özellikleri oldukça iyi durumda olmasına rağmen yeni gelecek güncelleme ile daha rahat ve iyi bir kullanım sunacak. Güncellemede ki bazı hata düzeltmeleri şu şekilde;

* Kulaklık problemi çözülüyor(düşük ses sorunu)
* Titreşim etki ve kapsamı değişiyor
* Karanlık modda güç kapatan ikon siyah renk olmayacak.

Yeni gelecek güncelleme kullanıcılar için oldukça heyecan verici. Yeni Android Piegüncellemesine Türkiye’de ulaşım şimdilik mümkün değil. Güncelleme ilk olarak Japonya da yayımlanmaya başladı. Türkiye için henüz kesin bir tarih yok. Bazı sitelerde güncelleme için linkler verilmeye başlandı. Güvenlik açısından çoğu kullanıcı bu linkleri tercih etmiyor. Dijital Denge uygulaması birçok kullanıcıyı heyecanlandırsa da kullanıcılar bunun için biraz beklemek zorunda kalacaklar. Android Pie ile gelecek güncelleme için şimdiden heyecanlıyız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı