Çöpe atmak yerine değerlendirin

Bebek monitörü – bebek telsizi yapabilirsiniz

Eğer çocuğunuz varsa, muhtemelen bebek telsizlerinin ne kadar pahalı olduğunu biliyorsunuzdur. Eski Android telefonunuzu kullanarak bu şekilde bir alanda değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde çocuğunuzun sadece odasını izlemeyeceksiniz, aynı zamanda herhangi bir durum olduğunda alarm da çalabilecek. Aynı zamanda bebeğinizin sevdiği şarkıları ayarlayabilir veya rahatlatması için kendi sesinizi kaydedebilirsiniz. Uygulama olarak Google Play Store’dan Baby Monitor & Alarm’ı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Kumanda yapın

Pek çok akıllı telefonda kızılötesi özelliği olduğu için, kumanda olarak da tercih edebilir, televizyonunuzda, Blu-Ray’inizde veya diğer uydu cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Google Play Store’da bunun için yüzlerce uygulama olsa da, tavsiyemiz Sure Universal Remote olacaktır.

Farklı bir güvenlik kamerası

Ev güvenlik sistemleri giderek popülerleşirken, eski Android telefonunuz da size güvenlik kamerası olarak hizmet edebilir. Bu şekilde hem evde değilken içiniz rahat edecek, hem de telefonunuz boş kalmamış olacak. Manything gibi uygulamaları kullanarak telefonunuzu güvenlik kamerasına çevirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı