Kapat
call of duty 1 - Call of Duty takipçilerini üzdü
Haber 6 0

Call of Duty takipçilerini üzdü

En çok oynanan bilgisayar oyunu olarak dikkat çeken Call of Duty, seri olarak her yıl yeni bir oyun çıkartır iken bu yıl aynı anda iki farklı oyunun yayınlanacağı açıklaması geldi. Bu noktada atılan bilgiler arasında Call of Duty yapımcılarının oyun sevenlere büyük ayıp ettiği öğrenildi.

Call of Duty yapımcı firması olan Activision tarafından yapılan açıklamada her sene bir oyunun yetersiz olacağı belirtili. Bu bağlamda 2016 sonunda Call of Duty’nin iki farklı oyun ile geleceğini açıkladı. Activision açıklamalarında Call of Duty’nin yeni serisinde Modern Warfare, Infinite Warfare’ın ekleri olarak geleceği belirtildi. Call of Duty‘nin yeni serilerinin ise tek satışı gerçekleşmeyecek. Bu konuda hakkında her sene pek çok farklı dedikodu yayılır iken Modern Warfare oynayacaksanız Infinite Warfare diski gerekiyor.

call-of-duty

Bu haber takipçileri üzer iken herhangi bir nedenden dolayı Call of Duty oyununuzu satmanız durumunda oyunun eklerini maalesef oynayamayacaksınız. Yanlış duymadınız. Dijital hesaplarda zaten oyun bir kere kayıt ediliyor. Sattığınızda hesabı tamamen satıyorsunuz, burada sorun yok. Eğer ki oyunukutulu almışsanız, Modern Warfare oynayabilmek için Infinite Warfare diskine ihtiyacınız olacak. Böylece Activision oyunun ikinci ele düşmediğinden ve ticarete girmeyeceğinden bizzat emin olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir