Kapat
Blackberry Mesajlaşma Uygulamasının Fişi Çekildi. - Blackberry Mesajlaşma Uygulamasının Fişi Çekildi.
Mobil 2 0

Blackberry Mesajlaşma Uygulamasının Fişi Çekildi.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp her gün kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Anlık mesajlaşma uygulaması olarak en fazlaca vatandaşların kullandığı WhatsApp uygulaması neydi?

Ne yazık ki Messenger WhatsApp BlackBerry Messenger benzer biçimde uygulamaların atası kapanıyor. Blackberry mesajlaşma uygulamasının BBM’i 31 Mayıs 2019’da kullanacağını deklare etti. Ağ Bugün 31 Mayıs 2019’da BBM tüketici hizmetini durduracağımızı duyuruyoruz. Şimdiye dek yaptıklarımızdan gurur duyuyoruz. Sadece büyük çabalarımıza karşın kullanıcılar öteki platformlara geçerken yeni kullanıcıları çekmekte zorlanıyorlar.

Hoşçakal demek için mutsuz olsak da BBM tüketici hizmeti yolun sonuna geldi. Desteğiniz için minnettarız ve her insana bilhassa de BBM tüketici hizmeti yolculuğunun bir parçası olduğundan kullanıcılarımıza ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Mesajlaşma platformlarını şekillendirmeye destek olan BBM ile ilgili birçok anımızı takdir edersiniz. 1 Ağustos 2005’te başlatılan Inde BBM iPhone ve Android telefonlarda BlackBerry markalı akıllı telefonların yanı sıra iOS ve Android uygulamaları için de kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir