Beklenen Cuma’da Xiaomi Mi Band 3 indirimde

Black Friday bu cuma günü başlıyor. Yurtdışında kutlanan bu indirim günleri son yıllarda ülkemizde de başladı. Tabi yurtdışına göre kıyaslama yaptığınızda maalesef o kadar büyük indirimler yapılmıyor. ABD’de yüzde 80’e varan gerçek indirimler yapılırken ülkemizde bu indirimler her üründe olmasada bazı ürünlerde yüzde 25 civarında olmaktadır.

Örnek vermek gerekirse Amazon Türkiye E-Ticaret sitesi Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliğini 149 TL’den satacaktır. İnternetteki fiyatını araştırdığınızda fiyatın 199 TL olduğunu göreceksiniz. Bu bizim dikkatimizi çeken ürün olduğu için yazmak istedik.

Huawei Honor 10 modeli için indirim yapıldığını görüyoruz. Fakat internet piyasasında Huawei Honor 10 fiyatlarına baktığımızda fiyatında herhangi bir indirim olmadığını görmekteyiz. Sonuç olarak Cuma günü alışveriş yaparken fiyatlarını iyi araştırıp almanız gerekmektedir.

Xiaomi Mi Band 3 modelinin en güzel tarafı 30 güne kadar giden şarj süresidir. Zaten Mi Band 2 modeli de 30 güne kadar şarjı gidiyordu. Şarj konusunda takıntılıysanız bu bilekliği kaçırmamanız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı