Bedelli Askerlik girişleri siteyi kilitlemişti

Bedelli Askerlik kanunu hakkında geçtiğimiz günlerde başvuru kılavuzu yayınlanmıştı. Bu kanun yayınlanır yayınlanmaz Milli Savunma Bakanlığı resmi internet adresi aşırı yoğunluktan dolayı kilitlenmişti. Uzun bir süre ulaşım olmayınca aradan geçen zamandan sonra giriş sayıları azalınca site normal durumu geldi.

Milli Savunma Bakanlığı adresine girdiğinizde Bedelli Askerlik Kanunun hakkında detaylı bilgi için sizi asal.msb.gov.tr adresine gönderiyor. Bu sayfada aradığını her türlü sorular hakkında sizlere yardımcı olacak sayfaların açıldığını görüyoruz. Kafanızda takılan sorular varsa asal.msb.gov.tr adresine girdiğinizde Bedelli Askerlik hakkında en çok sorulan sorulara bastığınızda cevabı en çok aranan 23 sorunun cevabını görüyoruz.

Haberlerde başvuru son tarihine daha çok var denmesine rağmen hemen herkes işlemleri öğrenmek ve gerçekleştirmek için giriş yapmıştı. Sık sorulan sorular arasında birinci sırada Bedelli Askerlik son başvuru tarihi hakkında soruya cevap verildiğini görüyoruz.

BAŞVURULAR KANUN’UN YÜRÜRLÜK TARİHİNDEN İTİBAREN YAPILABİLECEKTİR. 3 AYLIK BAŞVURU SÜRESİNİN BİTİM TARİHİNE KADAR [03 KASIM 2018 (DAHİL)] BAŞVURU VE ÖDEME İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI GEREKMEKTEDİR.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı