Asus Zenfone 4 Max tutuldu

Asus bilgisayar üzerine kurulmuş çok ünlü ve kaliteli markadır. Asus bilgisayar üzerine yapmış olduğu teknolojik buluşlarını artık akıllı cep telefonlarında yapmaktadır. Asus Zenfone modeli ile herkesin ilgisini çekmekyedir. Yapmış olduğu akıllı cep telefonları ile tüm müşterilerin ilgisini çekmektedir. En son olarak çıkarmış olduğu akıllı cep telefonu olan Asus Zenfone 4 Max modeli ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Özellikle bu telefonda batarya üzerine değişiklik yapılmıştır.

Asus Zenfone 4 Max Genel Özellikleri

Bu akıllı cep telefonu Snapdragon 430 işlemci ile karşımıza gelmektedir. 3 GB RAM’e sahip olması sayesinde işletim sistemi oldukça hızlıdır. 32 GB dahili hafızası olan bu akıllı telefon SD kart dersteği ile arttırabilen bir depolama alanına sahiptir. 5,5 inç ekrana sahip olan bu akıllı telefon full HD görüntüye sahiptir. Bu telefonun kamerasına bakacak olursak 13 MP kamera ve 5 MP çözünürlükte çift arka kameraya sahip olması geniş açılı fotoğraf ve video çekebilmesidir. Ön kamerada ise 8 MP led flaşla desteklenen gayet güzel fotoğraflar çekebilen bir ön kameraya sahiptir.

Bu akıllı cep telefonu olan Asus Zenfone 4 Max’ın en önemli özelliği ise telefonda tam 5000 mAh’lık bataryanın kullanılması. 8.9 mm kalınlığa sahip olan bu akılı telefon ağırlığı ise tam olarak 181 gramdır. Asus bir dünya markası olarak gayet şık bir tasarımda Asus Zenfone 4 Max modelini üretmiştir. Estetik bir görünüşe sahip olan bu akıllı cep telefonu herkesin beğenisini kazanmıştır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı