Apple Yeni iPhone Konsepti Mobilde Trend Yaratabilir!

Apple yeni iPhone konsepti sızdırıldı.

Her Eylül yeni bir cihaz tanıtımı yapan Apple, 2020’de piyasaya süreceği yeni modelleriyle trend yaratabilir. İşte yeni konseptler.

Apple’ın 2020 yılında piyasaya sunacağı yeni modeller ile ilgili bat.not.bad isimli konsept tasarımcısından yeni paylaşımlar geldi. Yeni tasarımlarda çok farklı bir çizgi görülen iPhone Slide Pro konsept tasarımı diğer üreticilere de ilham verebilir.

Yeni iPhone Konseptinde Neler Var?

Tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max gibi cihazlar sonrasında piyasaya çıkacak yeni versiyonlar bu konuda beklentileri çok daha arttırabilir. Sızdırmada modelin tam olarak çıkış tarihi verilmedi. Fakat Apple’ın geleceğinde bu tasarıma yer verilmesi kesin gözüyle bakılıyor.

Kızaklı bir sistemin yer aldığı modellerde, dokunmatik paneller ve tuşlar kullanılıyor. Kızakta yer alan ön kameralar sayesinde de kullanılmadığı sürelerde kameraları görmek mümkün olmuyor. Arkada ise 3’lü bir kamera düzeneği mevcut. Arka planda yer alan flaş desteğinde ise uzun bir donanım tercih edilmiş. Böylece daha güçlü bir ışık elde etmek mümkün. Konuyla ilgili yapılan paylaşım ise şöyle;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı