Apple Randevu Nasıl Alınır?

App Store İlk defa 10 Temmuz 2008 yılında iPhone 3G’de devreye girmiş olup, iTunes Store üzerinden çalışan mobil uygulamalar barındıran Apple ‘a ait online bir mağazadır. iOS SDK ile geliştirilen uygulamaların indirilebilmesine olanak sağlayan App Store üzerinden yapılan alışverişlerde gelirin %30’u Apple’a ait, %70’i uygulamanın üreticisine aittir. App Store uygulamaları ücretsiz de ücretli de olabilir. Reklam içeren ücretsiz deneme sürümü olan uygulamalar, uygulama için satın alma özelliği bulunan uygulamalar içeren App Store’nin Google Play’dan fazla uygulama içerdiği öne sürülmektedir. Apple açıklamasına göre App Sore’den en çok indirilen ücretli uygulamalar “Crash Bandicoot Nitro Kart 3D”,”Minecraft: Pocket Edition” “Koi Pond” , Angry Birds , Doodle Jump olup ücretsiz uygulamalar ise Facebook , Google Earth, Clash of Clans, Skype , Pandora Radyo, Pokémon GO’dır.

Teknik Servis Olarak App Store’nin Avantajları

iPhone‘unuz, iPad‘iniz veya Mac bilgisayarlar için teknik desteğe ihtiyaç duyulduğunda Apple cihazın emanet edilebileceği en iyi yer kalite ve hizmetin yüksek olmasıyla App Store’dur. Apple Store’ye bırakılan cihaz diğer teknik servisle oranla çok daha hızlı zamanda tamir edilir. Ortalama bekleme süresi 30 dakikadır. Kullanıcı hatasından kaynaklanan arıza durumlarında da (düşerek kırılan ekran) App Store destek vermektedir.

App Store ‘dan Randevu Almak

Apple storeden randevu almak bazen zor olabilmektedir. Bunun için bazı yöntemlerden yararlanılabilir. concierge.apple.com adresinden randevu alıp belirtilen randevu saatinde Apple’da bulunmak Teknik destek alabilmek için yeterlidir. Ancak süreci hızlandırabilmek için bazı yöntemlerin uygulanması faydalı olabilmektedir. Hızlı davranarak saat 00:00 olduğunda concierge.apple.com adresinden randevu almak zaman kazandırabilir. Eş zamanlı ve sürekli olarak Farklı bilgisayarlardan randevu almak, acil durumlarda çeşitli forumlarda kullanamayacağı Apple Store randevusunu satanların takip edilmesi randevu alabilmek için faydalı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı