Android ve iOS için Twitter’dan Video İndirme

Twitter’dan video indirmek isteyenler için iOS ve Android işletim sistemine göre farklı işlemler yapılmalıdır. Bu nedenle işletim sisteminize göre aşağıdaki adımları takip ederek Twitter’da sevdiğiniz videoları indirerek kullanabilirsiniz.

android ve ios icin twitterdan video indirme cont - Android ve iOS için Twitter'dan Video İndirmeAndroid için Twitter’dan Video İndirme

Android işletim sistemine sahip telefonlarda, Twitter üzerinden video indirmek isteyenler uygulama market üzerinden video indirmek zorundadır. Uygulama aracılığı ile yapılabilecek indirme işlemlerinde kişilerin aynı zamanda video linkine de ihtiyacı olacaktır. Video linki için ise Twitter uygulamasında yer alan Tweet seçeneklerinden Tweet bağlantısının kopyalanması yeterlidir. Böylece kullanılan uygulamadaki bağlantı alanına bu linki yapıştırarak uygulama üzerinden video indirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Android işletim sistemleri için en çok tercih edilen uygulama Twitter Video İndir 2019 adlı uygulama olduğundan dolayı uygulama mağazasından bu uygulamayı indirerek kullanabilirsiniz. Alternatif olarak ise Twitter Video İndirme uygulaması tercih edilebilir.

android ve ios icin twitterdan video indirme con2 - Android ve iOS için Twitter'dan Video İndirme

iOS için Twitter’dan Video İndirme

iOS işletim sistemini kullanan kişiler ise Documents by Readdle uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamada, işlemler biraz uzun. Twitter üzerinden linki kopyaladıktan sonra ise kişilerin uygulamayı açması ve uygulamanın altında yer alan pusula ikonundan Twitter Video Downloader sitesine geçiş yaparak linki buradaki bağlantı alnına yapıştırmanız gerekmektedir. Böylece ilgili işlemlerinizi kolay bir şekilde yaparak videoyu alabilirsiniz. iOS işletim sisteminde, Twitter üzerinden bağlantı alırken de kişilerin farklı işlemler yapması gerekir. BU nedenle öncelikle yan menü açılmalı ve paylaş bağlantıları üzerinden mesaj paylaşılmak üzere hazırlanmalıdır. Paylaş ekranı açıldığında ise video linki çıkacaktır. Bu link, kopyalanabilir.

Uygulamasız Twitter Video İndirme

iOS ve Android işletim sistemlerinde uygulama üzerinden işlem yapmak istemeyenler ise video indirmek adına online olarak hizmet veren siteleri tercih edebilir. Bu sitelerde mobil uyumsuzluk problemleri olabilir. Buna karşın güven kazanmış olan sitelere giriş yaparak yine benzer şekilde işlem yapabilirsiniz. Video indirmek adına her zaman Twitter üzerindeki videonun bağlantısına ihtiyaç duyulacaktır.

Twitter tarafından video içerikleri için indirme imkanı ve seçeneği sunulmadığından dolayı şu an için kişilerin bu tip ek işlemleri yapması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı