Android için Facebook Messenger Lite sürümü çıktı

Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alan Facebook, anlık mesajlaşma uygulaması Messenger’a güncelleme getirdi. Android işletim sistemine sahip olan mobil telefon kullanıcıları artık Facebook Messenger Lite uygulamasını kullanabilecek.

Mobil cihaz kullanan kişiler için Facebook ve sohbet uygulamalarını birbirinden ayırarak Facebook Messenger uygulamasını sunan Facebook şimdi de Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları için Facebook Messenger Lite sürümünü çıkarttı. Sadece sohbet etmek için değil dosya göndermek, fotoğraf göndermek, görüntülü konuşma yapmak ve daha pek çok özelliği Facebook Messenger uygulaması ile sunan Facebook şimdi de Lite sürümü ile Android’de karşımıza çıkıyor.

Facebook Messenger Lite, sadece Android için!

Google Play Store içerisin de yer almaya başlayan Facebook Messenger Lite sürümü adından da anlayacağınız üzere temel Messenger uygulamasının kısıtlanmış versiyonudur. Özellikle giriş seviyesindeki Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılacak olan Facebook Messenger Lite uygulaması sadece 10 MB boyutunda ve arka plandaki güç ve internet kullanımı oldukça düşük.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı