Kapat
Android 7.1 - Android 7.1 yeni özellikler ile geliyor
Haber 10 0

Android 7.1 yeni özellikler ile geliyor

4 Ekim 2016 tarihinde Google tarafından tanıtılan akıllı telefon Google Pixel ve Google Pixel XL ile birlikte Android işletim sisteminde de bir güncelleme geldi. Android 7.1 güncellemesi ile birlikte pek çok farklı özellik geleceği belirtiliyor.

Her geçen gün gelişen ve farklı özellikleri ile gücüne güç katan Android işletim sistemi Google’un yeni telefonları olan Pixel ve Pixel XL ile birlikte 7.1 sürümü ile yayınlandı. Android tarafından son yayınlanan 7.0 güncellemesinde pek çok farklı özellik dikkat çeker iken 7.1 güncellemesi ile pek çok farklı ve etkileyici özelliği ile güncelleme ile güncellenecek.

android-7-1-guncellemesi

Google tarafından geliştirilen ve ilk olarak Google Pixel ve Google Pixel XL akıllı telefonlarında yer alan Android 7.1 güncellemesi herhangi bir beta sürümü olmadan direk olarak yayına alındı. Daha önceki güncellemelerde öncelikle beta sürümü yayınlayan ve daha sonra normal sürece geçen Android’in bu konuda daha hızlı davranmak ve Pixel telefonunu Android 7.1 işletim sistemi ile çıkartmak istediği için beta sürümü yayınlamadı.

Google Pixel ve Google Pixel XL ile birlikte piyasaya sunulan Android 7.1 işletim sisteminin özellikleri ve neler getireceğini önümüzdeki günlerde sizinle paylaşacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir