Akülü araba alırken nelere dikkat edilmeli

Akülü araba çocukların şüphesiz en çok istedikleri ve en çok eğlendikleri oyuncak diyebiliriz.Akülü araba sektöründe o kadar çok fazla seçenek var ki hangisini alacağınız konusunda kararsız kalabilmektesiniz.Bizde sizlere teknolojiblogu.com olarak akülü araba alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hususlarında size yardımcı olmak istiyoruz.

İlk dikkat etmeniz gereken husus kesinlikle alacağınız akülü arabanın markası çok önemlidir.Yarın birgün akülü araba bozulduğunda daha iyi anlayacaksınız.Karşınızda bir ilgili bulmak için lütfen alacağını markaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Diğer önemli bir nokta ise yedek parçası olan markaları ve modelleri tercih ediniz.Arabanın aküsünün ömrü bitebilir,motorunda arıza çıkabiliyor,şarj aletiniz bozulabilir v.s. v.s. birçok sorun çıktığında yedek parça sıkıntısı almayacağınız model olsun.

Genellikle 6V ile 12V arasında kararsız kalanların sayısı oldukça fazladır.Benim çocuğum küçük ben 6V’luk alayım derseniz hata yapmış olacaksınız.Zaten 12V’luk olan akülü arabalarda 2 hız kademesi mevcuttur.Çocuğunuz büyüyesiye kadar birinci hız kademesinde kullanırsınız,büyüdüğünde ise 2.hız kademesine geçiş yaparsınız.

İnternette akülü araba almayı planlıyorsanız kesinlikle alacağınız internet sitesini araştırın.Sağlam bir E-Ticaret sitesi sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı