Kapat
Acer Swift - Acer Swift 7 Kasım'da satışa çıkıyor
Bilgisayar 11 0

Acer Swift 7 Kasım’da satışa çıkıyor

Dünya üzerinde bir ilki gerçekleştirmekte olan Acer ilk kez 1 cm’den daha ince bir cihaz çıkartacak. Daha önce eşi benzeri olmayan inceliğe sahip olacak olan Acer Swift 7 Kasım 2016’da tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de satışa çıkacak.

Acer tarafından ince bilgisayar serisi olarak kabul edilen Swift serisinin en ince bilgisayarı Kasım ayında satışa çıkacak. Acer tarafından tanıtımı yapılan Acer Swift 7 ultra inceliği ile göz kamaştırır iken Windows 10 işletim sistemine sahip olacak.

acer-swift-2

Acer Swift 7 – Ultra İncelikte Tüm Gün Pil Ömrü

Ultra ince olması ile birlikte pek çok farklı özelliği de bünyesinde bulunduracak olan Acer Swift 7’de tüm gün piliniz bitmeyecek. Tasarımı ile harikalar yaratacak olan Acer Swift 7 siyah ve altın tonlarında bir renge sahip olacak. Dünyanın en ince bilgisayarı olmak ile birlikte en hafif bilgisayarı da olacak olan Acer Swift 7 sadece 1.1 kg ağırlığında olacak. Küçük olmasına rağmen üst düzey performans alabileceğiniz Acer Swift 7’de 7. Nesil Intel Core i5 işlemci, hızlı 256GB SSD ve 8GB’a kadar bellek yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir