2. nesil iPhone SE modelleri ne zaman gelecek?

2. nesil iPhone SE detayları netleşiyor.

Apple tarafından iPhone SE modellerinin ikinci nesli için çalışmalar devam derken yeni iddialar gündeme geldi.

Apple tarafından iPhone SE tanıtımı sonrasında yeni modellerin seri üretimi gerçekleştirilmedi. Her ne kadar bir sonraki yıl iPhone SE 2 piyasaya sunulacak gibi bir algı yaratılsa da aradan geçen yıllar sonra Apple 2. Nesil iPhone SE için çalışmalarına başladı.

iPhone SE İçin Yeni İddialar Gündemde!

4 inç büyüklüğünde telefon sevenleri tatmin eden iPhone SE için Ming-Chi Kuo tarafından yapılan yeni paylaşımlar, beklenti yarattı. İddialara göre yeni iPhone SE modellerinde iPhone 8 benzeri bir tasarım tercih edilecek. Arka tarafta bu nedenle de 3’lü bir kamera sistemi kullanılacak. Tasarım olarak geçer not alan modellerden birisi olan iPhone 8, bu nedenle iPhone SE’nin yeni nesil modelinin de beğenilmesini sağlayabilir.

Yeni modelde 12 Megapiksel ana + 12 Megapiksel geniş açılı + ToF sensörün ile gelecek olan cihaz, görüntü ve çekim kalitesiyle de beklentileri tamamen karşılayabilecek. İddialara göre cihazda yer alacak diğer teknik donanımlar ise şöyle olacak; Apple A13 yonga seti, 3 GB RAM 4.7 inç büyüklüğünde 750 x 1334 çözünürlüğünde LCD ekran, 1.821 mAh kapasitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı