Yeni bir model olan Huawei P9 Lite Mini beğenildi

Huawei’nin yeni modeli P9 Lite Mini 1099 TL’den satışa sunuldu.Peki bu telefonu almak isteyenler ne düşünüyor? Yeni bir model olduğu için birçok kişi merak etmektedir.

Huaewi akıllı telefon dünyasında oldukça başarılı modelleri ile oldukça dikkatleri üzerine çekmektedir.P9 modeli ile yakaladığı başarıyı P9 Lite ile devam ettirtikten sonra şimdide P9 Lite mini modlei çıkardı.P9 Lite Mini modelş P9 Lite modelin göre teknik özellikleri normal olarak düşük.fakat fiyat olarak ise beklendiği gibi düşük değildir.P9 Lite modeli 1249 TL civarlarında satılırken P9 Lite Mini modelinin 1099 TL’den satılması kullanıcılara pek fazla mantıklı gelmemektedir.

P9 Lite ile P9 Lite Mini arasındaki farklara baktığımızda ise baya fark olduğunu görüyoruz.Özellikler performans konusunda P9 Lite modeli üstünlük sağlamaktadır.En basit örneği ise P9 Lite 3 GB RAM’e sahipken P9 Lite mini modeli 2 GB RAM’e sahiptir.Bizim size önerimiz Huawei P9 Lite ile P9 Lite modeli arasındaki farkları dikkatlice incelemenizden yanadır.Sonuçta alınan akıllı telefonlar uzun bir süre aksilik olmadığı sürece kullanıyor.Hele birde taksit olmadığı için alınan telefon uzun yıllar gitmesi gerekmektedir. Huawei P9 Lite mini hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*