WordPress siteniz için olması geren pluginler

Dünyada en çok tercih wordpress, farklı eklentileri ile web sitesi yöneticilerini memnun etmektedir.Wordpress alt yapısı ücretsiz olduğu içinde çok kullanılmaktadır.

1. Gravity Forms

Şu anda dahi milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılan Gravity Forms, web sitesi için iletişim formu arayanlar için vazgeçilmez eklenti. Sayesinde hiçbir teknik bilgi sahibi olmadan dahi kompleks ve başarılı iletişim formları yaratmanız mümkün.

2. WooCommerce

Ücretsiz, açık kaynaklı bir WordPress plugini olan WooCommerce, e-ticaret siteleri için kullanılan dünyadaki en popüler eklenti. Online mağazaların yüzde 30’luk kısmında yer alan WooCommerce, aynı zamanda ödeme imkanları da sunuyor.

3. TypeKit Fonts for WordPress

TypeKit servisi sayesinde yüzlerce yüksek kaliteli yazı fontu sitenize yükleniyor ve böylece daha şık, standartlar dışı bir görüntüye kavuşuyorsunuz. Eğer estetik sizin için ilk sıralardaysa, göz atmanızı tavsiye ederiz.

4. TablePress

TablePress yine adıyla ipucu veren bir plugin ve kendisi yardımıyla Excel tablolarını WordPress sitelere entegre edip, başarıyla yönetmek mümkün. Eğer çok fazla form ve tablo yükleyen, kullanan biriyseniz TablePress’i mutlaka kullanmanızı öneririz. Ayrıca tablolar Excel’in yanı sıra CSV veya HTML dosyalarından da yüklenebiliyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*