Whatsapp anlık gönderilen mesajları silme olursa harika olur

Anlık olarak mesaj gönderme programı olan Whatsapp, zaman içerisinde bizlerin zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Özelikle hayatımızda birçok işin kolay bir hal almasından sonra Cem Yılmaz’ında dediği gibi aslında sürat bir nevi bizim düşmanımız haline geldi. Anlık olarak yazdığımız bir mesajın aslında göndermek istediğimiz kişiye değil de başka bir kişiye gitmesi bazen ciddi anlamda zor durumda kalmamıza neden olmaktadır. Bu yüzden yakın zamanda karşımıza çıkması beklenen bir özellik kullanıcıların çok fazla işine yarayacak gibi duruyor.

Whatsapp Mesajları Silme

Whatsapp’ın uzun zamandır BETA sürümü üzerinden çalıştığı en önemli iki yeniliğin olduğunu geçtiğimiz günlerde duyurması kullanıcıların çok fazla hoşuna gitti. Ancak bu özeliklerden bir tanesi çok fazla beğeni alırken, bir diğeri de ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olacak gibi duruyor.

Beğeni alan özelliğin gönderilen yanlış mesajların anlık olarak silinmesi olduğunu ve bu durumun hayat kurtaracak özellikte olması merakla bekleniyor. Bir diğer özellik ise özellikle çiftlerin hayatını olumsuz etkileyecek bir özellik gibi duruyor.

Canlı Konum özelliği

Whatsapp üzerinde bulunduğunuz yerin konumunu karşı tarafa atma özelliği uzun zamandır var. Ancak bu özelliği farklı yönde kullanarak sahte konum programları sayesinde istediğiniz konumu atma şansınızda bulunmaktadır. Bu yüzden bu sorunun önüne geçmek için Whatsapp yeni bir özelliği hayata geçirmeye çalışıyor. Anlık olarak atacağınız konum ile sizler artık bulunduğunuz yerin canlı yayınını yaparak yalan söyleme şansınız ortadan kalkacak. Bazen gittiğiniz yeri söylemek istemeyebilirsiniz, bu yüzden bu gelecek özellik sayesinde mecburen gittiğiniz yerin neresi olduğunu program üzerinden göstermek zorunda kalacaksınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*