Turkcell’in Yeni Servisi: Gamecell

Turkcell yeni bir yatırım ile karşımıza çıkıyor. Türkiye ve dünya pazarına açılacak olan Turkcell üzerinde uzun uğraşlar verilen Gamecell’in tanıtımını gerçekleştirdi.

Son dönemlerde ataklarına devam eden Turkcell gücüne güç katmak için yeni yatırımlara devam ediyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan ve ara ara haberleri çıkan Gamecell uygulaması ise Turkcell tarafından resmi olarak tanıtıldı. Türkiye’de oyun tutkunu olan 30 milyon kişiyi hedefleyerek Gamecell uygulamasını tanıtan Turkcell’in bu kapsamda pek çok farklı strateji uygulayacağı belirtilmekte.

turkcell

30 Milyon Aktif Oyun Kullanıcısı

Turkcell’in Gamecell projesi ile birlikte hedefleri gerçekleşmesi durumunda 30 milyon aktif kullanıcıya sahip olan bir uygulama meydana gelecek. Bu Türkiye başta olmak üzere pek çok dünya üzerindeki uygulama için rekor bir rakam. Turkcell her açıdan büyük bir umutla yaklaştığı ve üzerine titrediği Gamecell uygulamasının geleceği ise merakla bekleniyor.

Gamecell Özellikleri Neler?

Turkcell’in yaptığı ilk açıklama oyun fiyatları üzerine oldu. Turkcell’in yeni projesi Gamecell ile birlikte piyasada ücretli olarak yer alan tüm oyunların bu platformda da olacağı ve oyun seven kişilere en az %25 indirimli olarak sunulacağı belirtildi. Turkcell’in Gamecell kullanıcıları için kota açısından da pek çok farklı yöntem ile yaklaşılacağı gelen haberler arasında yer alıyor. Özellikle ayda bir kereye mahsus olarak kotasız kullanım dikkat çeken detaylar arasında.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*