Tasarımı ile heyecan beraber

Tasarım olarak yeni Nokia 3310, eski hâlini andırıyor fakat daha modern çizgilere ve hatlara sahip. Yine üzerinde standart tuşlar var ve boyutu da oldukça küçük. 79.6 g ağırlığındaki ürün, 137g’lik orijinal 3310’a göre oldukça portatif yapıda.

Plastik yapısı cihazın oldukça sağlam olduğu izlenimini verse de, eski Nokia 3310 kadar dayanıklı olup olmadığını sadece zaman içinde göreceğiz. Lacivert ve gri tonlarından oluşsa da, yeşil ve kırmızı tonlu modeli de olacak.

Üründe 2.4 inç, 240 x 320p çözünürlüğünde renkli bir ekran mevcut ve fiyatıyla kıyaslandığında, gayet yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Ekrandaki yazılar rahatlıkla okunurken, elbette üst düzey bir görüntü beklemeyin. Telefon aslında akıllı da diyebiliriz çünkü içinde bir uygulama mağazası da olacak ve buradan oyunlar, programlar indirebileceksiniz. Hatta yeni Nokia 3310’da Twitter ve Facebook dahi yer alacak. Elbette ekran küçük olduğu için, sosyal medyayı kullanırken tam verim alamamanız olası.

2.5G uyumlu olan ve sıradan bir internet deneyimi vadeden yeni Nokia 3310, nostalji sevenlere ve uygun fiyatlı bir telefon arayanlara hitap ediyor. Ve tabii ki en güzel yanı ise Snake – Yılan geri dönüyor!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*