Snapchat farklı özellikler ile geliyor

Günümüzde en çok tercih edilen sosyal ağlar başında gelen ve çıkarttığı yenilikler ile diğer sosyal medyaların taklit ettiği programların başında gelen Snapchat’in yeni çıkarttığı özelliği uzun süre konuşulacak gibi duruyor.

Akıllı telefonlara en çok yüklenen programların başında olan Snapchat’in özellikle gerçek dünya ile sanal dünya arasında sizleri götürecek olan bu yeni uygulaması hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Apple firmasının geçtiğimiz günlerde kullanıcıların hizmetine sunduğu yeni telefonlarında özellikle sürüm olarak karşımıza çıkan Snapchat uygulamasında gerçek dünya ile sanal dünya arasında bir geçiş yapma şansınız olacaktır. Farklı tarzda tercih edilen avartarların bulunduğu bu uygulama içerisinde artık Snapchat ile farklı tarzda videolar ve fotoğraflar çekme şansını bulmuş olacaksınız.

Gerçek hayatta yapmış olduğunuz her şeyi Snapchat’in bu yeni güncellemesi sayesinde sizlerde artık animasyon formatına dökebileceksiniz. Son derece başarılı efektleri bulunan bu uygulamanın son zamanlarda en çok tercih edilen güncellemeler arasında olacağından yana hiç şüphemiz yoktur. Özellikle şimdilik amiral gemi bandında yer alması beklenen bu özelliğin Apple firmasının amiral gemilerinde son derece stabil çalıştığı yapılan beta sürümleri ile ortaya çıktı. Diğer firmalarında amiral gemi telefonları için düzenlemeleri yapılan bu güncellemenin ne zaman hayta geçeceği merak konusu olmaya başladı. Aralık ayına kadar bütün Snapchat kullanıcılarının hizmetine sunulacak olan bu uygulama merakla beklenen uygulamalar arasında ilk sırada yer alıyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*