Samsung galaxy note 8 mesaj engelleme özelliği harika

Son zamanlarda gelen reklam mesajları tekrardan herkesi rahatsız etmeye başladı.Geçtiğimiz yıllarda çıkan yasa sonrasında bir anda kesilmişti ama tekrar tekrar virüs gibi yayılmaya başladılar.Yok şu soruları bil 4 GB internet kazan, yok hibe desteği, gelen bahis reklamlarından sonra artık telefona mesaj geldiğin sinirler alt üst oluyor.

Samsung Galaxy Note 8 modelinde istemediğiniz mesajları engellemek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak engelleyebilirsiniz.Artık akıllı telefonlarda bu özellik bulunuyor.Önceki yıllarda çıkan modellerde malesef 3.parti uygulamalarını kullanmak zorunda kalıyorduk.

Engelli listenize eklenen belirli numaralardan gelen mesajları engelleyin.

Mesajlar uygulamasını başlatın ve → Ayarlar → Mesajları engelle → Numaraları engelle üzerine dokunun. GELEN KUTUSU veya REHBER üzerine dokunun, kişiyi seçin ve ardından üzerine dokunun. Manuel olarak bir numara eklemek için, Numara gir üzerine dokunun ve sonra bir telefon numarası girin.

herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bize yorum yazarak ulaşırsanız çok memnun oluruz.Amacımız ortak bir çözüm platformu oluşturmakdır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*