Önerebileceğimiz 3 kompakt kamera

Panasonic Lumix ZS60

18.1MP sensöre sahip olan Panasonic Lumix ZS60’de 4K yani Ultra HD video çekebilme özelliği de mevcut. Dokunmatik ekranı ve bolca seçeneğiyle fark yaratan bu kompakt kamera, fazla yakınlaştırmalarda detay konusunda eksik kalsa da, sınıfının en iyi ürünlerinden birisi ve tatile çıkarken kesinlikle yanınızda bulunmasını isteyeceksiniz.

Nikon Coolpix A900

2000 TL civarı satın alabileceğiniz Nikon Coolpix A900, 20.3MP sensöre ve 4K – Ultra HD video çekebilme özelliğine sahip. İnce fakat sağlam yapısıyla beğeni toplayan ürün, 35x optik yakınlaştırma özelliğine de sahip. Aynı zamanda Nikon’un SnapBridge Wi-Fi teknolojisi de var ve bu sayede fotoğraflarınızı diğer cihazlara hızlıca transfer edebiliyorsunuz.

Canon PowerShot SX710 HS

Yine uygun fiyatlı ama aynı zamanda üst düzey kompakt makineler arasında sayabileceğimiz Canon PowerShot SX710 HS’de 16MP sensör ve 1080p video desteği var. 30x optik zoom ve son derece çeşitli video kayıt seçenekleriyle sunulan cihaz, Raw fotoğrafları ise maalesef çekemiyor. Buna rağmen, full HD çözünürlükte 60fps video çekebilmesi bile oldukça güzel ve seyahatler için tavsiye edebileceğimiz bir ürün.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*