Note 4’te Ekran Kapalı Notu Nasıl Alınır?

Teknoloji yarışında üst sıralarda olan Samsung, elektronik cihazlarına her geçen gün yeni özellikler eklemektedir. Bunlardan en çok ilgi çekense ekran kapalı notudur. Koreli dev şirket, Galaxy Note 5’te bulunan bazı özellikleri Note 4’e de getirmiştir. Bu özelliklerden biri de ekran kapalı natudur. Kullanıcılar tarafından ilgi gören bu özellik için bir takım adımların uygulanması gerekmektedir. İzlenecek basit bir yol neticesinde ekran kapalı notu alınmaktadır.

S-Pen Kalemini Kullanın

Android 6.0.1 güncellemesi ile gelen yeniliklerden çoğu, Note 4’e de entegre edilmiştir. Samsung Note5’in en beğenilen özelliği olan ekran kapalı notunun, Note 4’e de getirilmesi sonucu iki telefon arasındaki en önemli fark ortadan kalmış oldu. Yeni güncellemenin sunduğu ekran kapalı notu S-Pen kalemi ile gerçekleştirilmektedir.

Bu yeni özellikten faydalanmak için basit bir işlemi uygulamaya koymak yeterlidir. Ayarlar ve S-Pen takip edilerek ilk adım atılmış olmaktadır. Uygulamayı etkinleştirmek için kalem ayarlarının kullanılması zorunludur. Ekran kapalı notu etkinleştirildikten sonra kullanıcılara kilit ekranda not alma imkanı sunulmaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*